12 Çeşitli Standart Kahvaltı

Anasayfa 12 Çeşitli Standart Kahvaltı

12 Çeşitli Standart Kahvaltı

12 çeşitli hazır kahvaltı tabağındaki ürünler ortalama 30 gr. dır. (+/- 5 gr. değişiebilir)
 
Hazır kahvaltı tabağı ürünlerimiz hava almadan sağlıklı kalabilmesi için paketlerimiz gaz dolum ve press paketleme olduğu için ilk önce açmakta zorlabilirsiniz. Sağ alt köşeden çapraz bir şekilde açmanızı tavsiye ederiz. Lezzetini taddıktan sonra inanın tek hatırladığınız şey sağlıklı ve hafif bir kahvaltının lezzeti olacak.
 
kahvalticim.com.tr hazır kahvaltı tabağı ürünlerimizin içeriğindeki gıdaların ayrı ayrı üretim izinleri bulunmakta ve periyodik olarak gıda analizleri yapılmaktadır. Ayrıca ürünlerimizin plastik kabı, üst kaplaması ve içerisindeki plastik çatal, mini kaşık ve ıslak mendil Avrupa gıda standartlarına uygundur. Ürünlerimiz Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı gıda üretim iznimiz ile tesislerimizde hijyenik olarak üretilmektedir.
 
Kahvaltılarımız 9 ve 12 çeşit ambalajlarda 20, 25, 30 ve 35 gr. lık kahvaltı çeşitleri ile vakumlu olarak üretilmektedir. Üretimden sonra +4 derecede soğutucu araçlarımız ile sizlere  ulaştırılır. Ürünlerimiz en fazla 10 güne kadar buz dolabında saklamak koşuluyla tüketilebilir. Kahvaltı tabağı ürünlerimiz bu koşullar altında tazeliğini korur ve sağlıkla, güvenle tüketilebilir.
 
Kahvaltıcım talebiniz üzerine özel ambalaj tasarımlı 6, 9 ve 12 çeşit olarak hazır kahvaltı paketlerini markanızın logosunu içeren kutular ve dilediğiniz içerikte menü ile fason olarak üretebiliriz. Ambalajda üretim yeri ve izni yazılması zorunludur. Bunun dışında tüm tasarım istediğiniz doğrultusunda düzenlenebilir. Özel menülü ve ambalajlı paketlerde son tüketim tarihi içeriğe göre değişiklik gösterebilir. Sadece üretim yeri bölümünde kahvaltıcım logosu bulunacak şekilde, çok daha şık tasarımlar oluşturabiliriz. Gramajlarımız ve fiyat ile ilgili yüz yüze iletişim kurarak daha hızlı ve net sonuçlar alabilirsiniz.

Paket İçeriği

Ürünler özellikleri Burgu Peynir Murat Bey Topi Peynir Murat Bey Kaşar Peynir Murat Bey Bal Seymen Tereyağ Ülker Siyah Zeytin Yağmur Yeşil Zeytin Yağmur Fındık Ezmesi Koska Ceviz yaprak ceviz Kayısı birnumara lüks ceviz Kan Üzümü şarköy Vişne Reçeli Seymen
Diğer Ürünlerimiz