7 Çeşitli Standart Kahvaltı

Anasayfa 7 Çeşitli Standart Kahvaltı

7 Çeşitli Standart Kahvaltı

7 çeşitli hazır kahvaltı tabağındaki ürünler ortalama 30 gr. dır. (+/- 5 gr. değişiebilir)
 
 
 
Toptan kahvaltı alımlarınız için tasarlanmış bu ürün pratik kahvaltı yapma seçeneği sunmakta. 
 
 
 
Hazır kahvaltı tabağı ürünlerimiz hava almadan sağlıklı kalabilmesi için paketlerimiz gaz dolum ve press paketleme olduğu için ilk önce açmakta zorlabilirsiniz. Sağ alt köşeden çapraz bir şekilde açmanızı tavsiye ederiz. Lezzetini taddıktan sonra inanın tek hatırladığınız şey sağlıklı ve hafif bir kahvaltının lezzeti olacak.
 
 
 
kahvalticim.net hazır kahvaltı tabağı ürünlerimizin içeriğindeki gıdaların ayrı ayrı üretim izinleri bulunmakta ve periyodik olarak gıda analizleri yapılmaktadır. Ayrıca ürünlerimizin plastik kabı, üst kaplaması ve içerisindeki plastik çatal, mini kaşık ve ıslak mendil Avrupa gıda standartlarına uygundur. Ürünlerimiz Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı gıda üretim iznimiz ile tesislerimizde hijyenik olarak üretilmektedir.
 
 
 
Kahvaltılarımız 9 ve 12 çeşit ambalajlarda 20, 25, 30 ve 35 gr. lık kahvaltı çeşitleri ile vakumlu olarak üretilmektedir. Üretimden sonra +4 derecede soğutucu araçlarımız ile sizlere  ulaştırılır. Ürünlerimiz en fazla 10 güne kadar buz dolabında saklamak koşuluyla tüketilebilir. Kahvaltı tabağı ürünlerimiz bu koşullar altında tazeliğini korur ve sağlıkla, güvenle tüketilebilir.

Paket İçeriği

Üçgen peynir Ekici Kaşar Peynir Murat Bey Bal Seymen Tereyağ Ülker Siyah Zeytin Yağmur Yeşil Zeytin Yağmur
Diğer Ürünlerimiz